Yeni otantik parti ETS FYT6021 6022 GPS çekirdek modülü 4G ağ otomatik navigasyon

Yeni otantik parti ETS FYT6021 6022 GPS çekirdek modülü 4G ağ otomatik navigasyon

409.58TL
Stok durumu
Stokta var

  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Birim Tipi: parça

İstek listesi
  • Etiketler: Ucuz Yeni otantik parti ETS FYT6021 6022 GPS çekirdek modülü 4G ağ otomatik navigasyon, Yüksek Kalite Yeni otantik parti ETS FYT6021 6022 GPS çekirdek modülü 4G ağ otomatik navigasyon, Çin GPS Aksesuarları Tedarikçiler.

1. satın almadan önce, malları doğru ve hızlı bir şekilde gönderebilmeniz için lütfen bana istediğiniz ürünün markasını, sonekini, pimini ve paketini söyleyin. (Not: dükkandaki ürünlerin fiyatları vergiden muaftır ve fatura yoktur.

2. üreticinin farklı nedenlerle toplu nedeniyle, Görünüm rengi değişecektir ve yüklenen resim aldığınız resimden farklı olacaktır. Bu normal. It doesn etkilemez kullanımı

3. navigasyon modülü yüksek teknoloji ürünlerinin çekirdeğidir, lütfen bakım deneyimi dikkatli satın alın, lütfen dikkatlice kontrol edin, elektronik bileşenler hattı ve satın almadan önce arıza, ürünlerin kalitede satıldığı teyit edildiği gibi, lütfen taraflarla görüştükten sonra benimle iletişime geçin, Malların alınmasından itibaren iki gün içinde lütfen yeniden teslimatın iadesini alacağım orijinal ürüne geri gönderilecektir, üç gün içinde değiştirme veya geri ödeme (hasar kendi sorumluluğunuzdaysa! Değişimden biz sorumlu değiliz. Her üreticinin yazılımının farkı nedeniyle, makinenin ardından yükleme sorunu orijinal flaşı fırçalayarak veya değiştirerek çözülemez! Mallar iade edildiğinde tüm navlun alıcı tarafından karşılanacaktır. Büyük miktarda ve uzun vadeli işbirliği müşterileri burada listelenmez. Iki günden fazla iade edilmedi, artık değişim şartlarını kabul etmiyor, kalite dışı sorunlar iade edilmiyor!

4. navlun standart göre, Shentong şirket ücretleri set, rüzgar göndermek ihtiyacı gibi yakalanan mal bizimle irtibata geçiniz, ödeme sonra nakliye belirlemek, gereksiz yanlış anlaşılmayı önlemek için, makbuz yerinize teslim edilmezse lütfen önce kim olduğunu bana bildirin.

5., mal alırken, lütfen paket kabulünün açılmasından önce ifade edin, ambalaj veya bileşenler gibi hasar reddedilebilir, biz Fang Jiaoshe ile sevk edilecektir, ya da biz iyi değiliz, nakliye tarafının sorumluluğunun açık olduğu açıktır. Makbuz sorun görünümü olarak kabul edilirse, görünüm değişimi kabul etmeyecektir

6., değerlendirme sorusu: biz her yüksek övgü beslemek, herhangi bir memnuniyetsizlik varsa, lütfen ilk bizimle iletişim, herhangi bir makul sorunların hızlı bir şekilde çözülebileceğine inanıyorum. Lütfen önceden kötü değerlendirme veya yorum yapmadan doğrudan bizimle iletişime geçmeyin, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, sahibi iyi itibarınız her seferinde çok beslenir, kolayca kazanmaz, ama aynı zamanda anlayış ve destek almak için umut, işbirliğiniz için teşekkür ederiz!

  • Marka Adı: MLLSE
  • Accessory type: Other
  • Color classification: 60216022