Optolong NK-FF UHC NK-FF L-Pro için Filtre Nikon FF dahili astronomik fotoğraf ışık kirliliği Ücretsiz teslimat

Optolong NK-FF UHC NK-FF L-Pro için Filtre Nikon FF dahili astronomik fotoğraf ışık kirliliği Ücretsiz teslimat

842.91TL 758.62TL
Stok durumu
Stokta var

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 15cm x 10cm (3.94in x 5.91in x 3.94in)

İstek listesi
  • Etiketler: Ucuz Optolong NK FF UHC NK FF L Pro için Filtre Nikon FF dahili astronomik fotoğraf ışık kirliliği Ücretsiz teslimat, Yüksek Kalite Optolong NK-FF UHC NK-FF L-Pro için Filtre Nikon FF dahili astronomik fotoğraf ışık kirliliği Ücretsiz teslimat, Çin Enstrüman Parça ve Aksesuar Tedarikçiler.

OPTOLONG NK-FF L-Pro için Uygun Filtre Astronomi Teleskop Kamera D600/D610/D700/D750/D800 işık Kirliliği için Bastırma

OPTOLONG NK-FF L-Pro için Uygun Filtre Nikon D600/D610/D700/D750/D800/D800E /D810/D810A/DF En Iyi Seçim için Işık Kirliliği Bastırma

L-Pro (L-Profesyonel) filtre nesneleri çeşitli deepsky görünürlüğünü artırmak için tasarlanmıştır. Seçici tarafından iletim azaltarak ışık dalga boyları kirleticiler, özel olarak üretilen olanlar tarafından yapay aydınlatmaları dahil cıva buharlı lambalar, hem yüksek ve düşük basınçlı sodyum buhar ışıkları ve istenmeyen doğal neden ışık nötr oksijen emisyon bizim atmosfer (yani skyglow). Ile birlikte son derece şeffaf ana bulutsusu emisyon hatları OIII (496nm ve 500nm), h-beta (486nm), NII (654nm ve 658nm), H-alfa (656nm) yanı sıra SII (672nm), filtre kontrast arttırmak için uygun olduğunu ve detaylar için hem görsel hem de fotoğraf amaçlı de alt-kırsal alan ile ağır ışık kirliliği.

Ana Kullanım ve Performans: Ultra-ince filtre cep en aza tarafından vinyet maksimize mümkün açık diyafram Aerometal Malzeme | Hassas CNC Işleme | Kumlama Işlemi | Siyah Anodize kaplama | Nesli Yansıma önlemek için Tedavi | lazer Gravür Hiçbir Solma Çok katmanlar anti-yansıma kaplama Olmayan çimentolama optik substrat kaplama Elektron-ışın tabancası ile buharlaşma Iyon-destekli birikimi kaplama teknolojisi için dayanıklılık ve çizilmeye karşı direnç, yanı sıra istikrar üzerinde CWL (merkezi dalga boyu) hiçbir sapma etkilenen sıcaklık değişimi. Planet rotasyon sistemi üzerinde hassas sağlanması kaplamalar ve homojenlik yüksek değeri sunuyor pass-bant ve Optik iletim yoğunluğu off-band.

Teknik Veri: Schott substrat malzeme Kalınlığı 1.0mm Yüzey Kalitesi: 60/40 (MIL-O-13830 Bakın) Ince-optik cilalı sağlamak için doğru 1/4 wavefront ve Yüksek iletim büyük bulutsusu emisyon hatları (yani. h-alfa 656nm, OIII 496nm & 500nm, SII 672nm ve H-beta 486nm). Hassas off-bant engelleme, özellikle büyük emisyon hatları yapay ışık kirliliği (yani. na 589nm, Hg 435nm ve 578nm)

Parsel: OPTOLONG NK-FF L-Pro Filtre Sağlam Plastik Kasa

Resim gösterisi

OPTOLONG UHC Astronomi Teleskop için Filtre NK-FF Kamera Dahili Filtre En Iyi Seçim için Işık Kirliliği Bastırma

OPTOLONG astronomik filtreleri tarafından denetlenir Shimadzu spektrofotometre garanti etmek için en doğru spektral özellikleri böylece yapmak fotoğraf görüntü net ve parlak, görsel gözlem için en uygun, UHC (Ultra Yüksek Kontrast) filtre artırmak yardımcı olur kontrast derin gökyüzü nesneleri iken engelleme sokak ışıkları ve gök aydınlığı. Filtre çalışır dalga boyları veya cıva ve sodyum-buharı engelleme tarafından kullanılan kentsel aydınlatma icar ederken aracılığıyla görünür ve H-Alfa emisyonları. , UHC filtre O-III izin ve H beta hatları aracılığıyla ve engelleme yoluyla gökyüzü arka plan getirmek yardımcı olur out detaylar ve kontrast için planet ve gaz bulutsu.

Özellikleri : OPTOLONG NK-FF UHC Filtre Nikon D600 için Uygun/D610/D700/D750/D800/D800E/D810 /D810A/DF En Iyi Seçim için Işık Kirliliği Bastırma Ultra-ince filtre cep en aza tarafından vinyet maksimize mümkün açık diyafram Aerometal Malzeme | Hassas CNC Işleme | Kumlama Işlemi | Siyah Anodize kaplama | Nesli Yansıma önlemek için Tedavi | lazer Gravür Hiçbir Solma Çok katmanlar anti-yansıma kaplama Olmayan çimentolama optik substrat kaplama Elektron-ışın tabancası ile buharlaşma Iyon-destekli birikimi kaplama teknolojisi için dayanıklılık ve çizilmeye karşı direnç, yanı sıra istikrar üzerinde CWL (merkezi dalga boyu) hiçbir sapma etkilenen sıcaklık değişimi. Planet rotasyon sistemi üzerinde hassas sağlanması kaplamalar ve homojenlik yüksek değeri sunuyor pass-bant ve Optik iletim yoğunluğu off-band.

Paket Içerir: OPTOLONG UHC NK-FF Filtre

  • diy malzemeleri: Metal İşleme
  • Çıkış Tipi: 11
  • Marka Adı: Optolong
  • Model Numarası: NK-FF